Silicon Power Blaze B05 64 GB, USB 3.0, Blue
- TootjadSilicon Power
- Mudel: SP064GBUF3B05V1D
- Saadavus: 5
-
17€
Silicon Power Blaze B05 64 GB, USB 3.0, Blue
| All | |
| Brutokaal | 0.02 kg |
| Garantii | 24 month(s) |
| Kaal | 9.2 g |
| Kasutamistemperatuur (T-T) | 0 - 70 C |
| Kõrgus | 1 cm |
| Kujutegur | Slide |
| Laius | 5.39 cm |
| Liidese tüüp | USB 3.0 |
| Maht | 64 GB |
| Materjal | Plastic |
| Mõõdud (l x s x k) | 53.9 x 20.0 x 10.0 mm mm |
| Muud funktsioonid | One-handed operation with the intelligent design of retractable USB connector. Special cap-less design, no more worries about the loss of drive caps. LED indicator, easier for users to recognize the transferring status. Matte surface, able to avoid scratc |
| Netokaal | 0.01 kg |
| Producer product name | Blaze B05 |
| Sügavus | 2 cm |
| Toetatud Linuxi operatsioonisüsteemid | Yes |
| Toetatud Maci operatsioonisüsteemid | Mac OS X 10.3 Panthe |
| Toetatud Windowsi operatsioonisüsteemid | Windows 7 Home Basic |
| Toote värv | Blue |
| Tüüp | USB Flash Drive |
Sildid: silicon power blaze b05 64 gb, usb 30, blue, sp064gbuf3b05v1d, silicon power, usb malupulgad







